מסלולים , מידע ,הרשמה לתחריות גולף

דייטים

דייטים

לגשת לבן זוג היא אחד החלקים הקשים ביותר של מערכת היחסים, כל משחק היכרויות נחשב קשה עבור רוב החבר 'ה. אתה מנסה ומנסה לעלות עם כמה הערות שנונות או משהו שאתה יכול להשתמש בו כדי להתחיל את השיחה ואתה בסופו של דבר מגיע עם ההרגשה שהלשון שלך קשורה, לא בטוח מה לומר לבת הזוג הפוטנציאלית כדי לגרום לה להרגיש כאילו אתה בחור מגניב שהיא תהנה לצאת לדייט איתו.

זו הרגשה נפוצה מאוד אצל גברים, אז לא כדאי לתת לזה לדכא אתכם. כשמדובר בגישה, רוב האנשים הם קצת ביישנים.
אין הרבה בחורים שעושים את זה בקלות יתרה.חלקם אפילו פונים לייעוץ זוגי.

הנה כמה טיפים להיכרויות לגברים שיסבירו לך איך לפנות לאישה:

1. אל תחכה לנצח!

אישה שמה לב שאתה בודק אתה, אתה צריך להיות מסוגל גם ללכת אליה. זה שאתה מחכה גורמת לך לעשות דברים מביכים, אם תחכו יותר מדי, אתה בסופו של דבר תיראו כבחורים שפשוט אוהבים לבהות בנשים.
נשים באמת לא מעריכות את זה, ולכן, היא לא תוכל לחשוב עליך כעל היותו זר מרשים שהיא רוצה או תעריך. אתה צריך להיות מסוגל לעשות את הצעד מהר ככל האפשר.

2. נסו לדבר עם שאלות פתוחות, ושום דבר אישי או פרסונלי מדי, בשביל לא להביך אותה.

עם השאלות פתוחות, אתה יכול לקבל את גלגול הכדור ויכול להתחיל צ'ט נחמד, מרגע שאתה מתחיל לדבר איתה.
נסו להמנע מנושאים משעממים כמו מזג אוויר, דברים שנויים במחלוקת כמו פוליטיקה ודת, וכל דבר אשר יגרום לכם להיראות כמו שני פועלים משועממים שמפטפטים זה עם זה. אם אתה צריך פתיח לשיחה, עדיף שתשאל שאלה.

3. אל תתן לעצמך לאבד כל הקיטור.

מהרגע שהיא מתחילה לפטפט ולפטפט, אתה צריך לשמור את העניינים. אחרי כמה דקות של שתיקה מתה שיכולה להיראות כמו נצח במצבים אלו, אתה צריך להתחיל את השיחה מחדש. אם תאבד את הקיטור, אתה עלול לאבד את כל ההערכה שאולי הצטברה אצלה כלפיך.